Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Szünidei veszélyforrások 2018

2018.06.17

Az egyesületünk idén 4. alkalommal vett részt a gyerekeknek szóló Szünidei Veszélyforrások rendezvényen, amelynek Dunaharaszti adott otthont.

2018-veszelyforras01_00019.jpgA rendezvény célja, hogy felhívja a gyermekek figyelmet a nyári szünet során előforduló veszélyekre. Az eseményen különböző állomások volta, mint mentők, vöröskereszt, gyermek alapítványok, közlekedés rendészet, vizirendészet és nem utolsó sorban a tűzoltók.

Az egyesületünk állomásként egy akadálypályát üzemeltetett valamint egy tűzvédelmi kvíz kérdéssoron keresztül vezette be a gyerekeket a tűzvédelem alapjaiba. A kisebbek pedig tűzoltós színezőn keresztül kerülhettek ismerkedhettek meg a tűzoltóság munkájával.

A rendezvény rendhagyó volt, mert az állomások és programok mellett a Délegyházi ÖTE és a rendőrség közös bemutatót tartott, ahol kutyás elfogás, roncsvágás és gépjármű tűz oltás is volt a bemutatóban.

További képek